Usługi informatyczne

Dla kogo? 

Firma Trasko Network oferuje kompleksowe rozwiązania informatyczne dla przedsiębiorstw z każdego segmetu rynku. Proponujemy wykorzystanie naszych zasobów intelektualnych oraz materialnych w celu zoptymalizowania funkcjonowania pionu informatycznego firm, chcących zminimalizować koszty związane z informatyką, bądź, utrzymać wysoki poziom informatyczny.

Usługi przez nas oferowane są oparte na wieloletnim doświadczeniu naszej firmy w obsłudze różnego radzaju przedsiębiorstw mających indywidualne wymagania jak i własne struktury organizacyjne.

W swoim wachlarzu ofert przygotowaliśmy szereg sprawdzonych rozwiązań, które w szerokim zakresie rozwiązują większość problemów wynikających z normalnego prowadzenia działalności gospodarczej.

W skład naszych usług wchodzą:

 • opieka nad informatyczną strukturą firm,
 • możliwość hostowania na naszych serwerach własnych aplikacji i stron,
 • konsulting w sprawach dotyczących informatyzacji i poprawy istniejących struktur,
 • projektowanie nowoczesnych witryn internetowych
 • projektowanie aplikacji dedykowanych,
 • przeprowadzanie audytów i inwentaryzacji

Rodzaje obsługi?

Obsługa fizyczna

Oprócz standardowej obsługi informatycznej polegającej na wizytach naszych informatyków w siedzibach firm, mających na celu rozwiązanie problemów informatycznych, prowadzimy obsługę zdalną naszych klientów.

Obsługa zdalna

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, przez naszą firmę, jesteśmy w stanie w pełni administrować i udzielać pomocy zdalnej. Zastosowane technologie pozwalają na bezpieczne komunikowanie się z urządzeniami, takimi jak serwery oraz stacje robocze, poprzez internet. Tego typu działania pozwalają na podjęcie błyskawicznych działań w zakresie pomocy użytkownikom, mającym problem ze swoimi komputerami, jak i konfigurowania serwerów.

Reasumując obsługa zdalna charakteryzuje się następującymi zaletami:

 • błyskawiczny dostęp informatyka do problemu,
 • bezpieczne połączenie,
 • możliwość otrzymania pomocy będąc w różnych miejscach,
 • niewystępuje reorganizacja czasu pracy,
 • obniżenie kosztów

Obsługa w każdym miejscu

Obsługa zdalna posiada dodatkowe korzyści wynikające z tego, iż może ona być wykonywana nie tylko w siedzibie firmy ale także poza nią. Wystarczy mieć dostęp do internetu i po kontakcie z naszym centrum obsługi, Informatyk może udzielić natychmiastowej pomocy, w postaci konsultacji informatycznej bądź naprawy problemu zaistniałego na komputerze użytkownika.

Dodatkowe bonusy?

Firma Trasko Network dla klientów, którzy podpisali umowę na świadczenie usług informatycznych, posiada niezwykle atrakcyjny bonus w postaci udostępnienia na swoich serwerach miejsca na strony www i pocztę. Usługa utrzymywania stron www i poczty oraz opieka informatyczna nad nimi jest wliczona w zakres świadczenia usług informatycznych i klient nie ponosi z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów. Dodatkowo przy przenosinach na nasze serwery, udzielamy wsparcia technicznego tak aby cała operacja przenosin odbyła się bezproblemowo i niezauważalnie, bez konsekwencji przerwania dostępu do ważnych informacji. Usługa utrzymania i opieki nad serwerami www i poczty jest ciągła i trwa przez cały okres trwania umowy na usługi informatyczne.

 

W swojej ofercie posiadamy również możliwość wykupienia hostingu serwerów www i poczty na niezwykle preferencyjnych warunkach. Udostępniamy możliwość wykupienia i dopasowania konfiguracji odpowiadającej Państwa oczekiwaniom. Wystarczy skontaktować sie z nami a napewno nasz przedstawiciel dołoży wszelkich starań aby pomóc w doborze odpowiednich parametrów serwerowych w przystępnej cenie.