OPROGRAMOWANIE

Dla kogo?

wykres2Oferowane przez naszą firmę oprogramowanie, przeznaczone są dla dużych jak i małych przedsiębiorstw mających zapotrzebowanie na programy typu CRM/ERP oraz do zarządzania flotą pojazdów. Oprogramowanie przez nas proponowane spełnia wszelkie warunki dobrego uzupełnienia prowadzonego biznesu. Poprzez rozbudowane funkcje pozwala głęboko osadzić je w strukturach firmy. Dodatkowo cena naszych programów jest wyjątkowo konkurencyjna i jest akceptowalna zarówno przez duże przedsiębiorstwa jak i mniejsze firmy. Duże możliwości konfiguracyjne modułów, zawartych w naszym oprogramowaniu, dają szeroki zakres możliwości dostosowania oprogramowania do potrzeb firm.

 

CoProcess

CoProcess to narzędzie, dzięki któremu dowiesz się jak wydajnie pracują Twoi pracownicy lub całe działy, jakie czynności sprawiają najwięcej problemów, w jakich godzinach pracownicy mają najwięcej czasu wolnego. Na podstawie przejrzystych raportów będziesz mógł podejmować lepsze decyzje i lepiej organizować pracę. Codziennie możesz dostawać np.: raporty o wydajności pracy e-mail'em i wiele innych. Poznaj CoProcess.... -> klik

 

TraskoCars

System TraskoCars został stworzony z myślą o firmach, które mają zapotrzebowanie ewidencjonowania i monitorowania wszystkich zdarzeń, związanych z pojazdami należącymi do firmy. Nasz system zarządzania flotą pojazdów, był tworzony wraz we współpracy z przedsiębiorstwami, które mając doświadczenie w zarządzaniu pojazdami w firmie, silnie udzielały się w projekcie i przekazywały nam swoje propozycje i sugestie, za co serdecznie im dziękujemy.
Wypróbuj TraskoCars... -> klik

 

Bizdesk

Kompletny (bezpłatny dla jednego użytkownika) system wspomagający codzienne zarządzanie firmą. Zawiera takie moduły jak CRM, Finanse, Magazyny, Zarządzanie projektami, Problemy i zadania, System kontroli obiegu dokumentów i wiele innych. Czytaj więcej...

 

MoProcess

Monitoring procesów jest jednym z istotnych elementów kontroli i nadzoru produkcyjnego w przedsiębiorstwie. Wartościowe dane dotyczące poszczególnych etapów produkcyjnych są niezwykle istotne i mają znaczący wpływ na zwiększenie wydajności pracy oraz usprawnienia istniejących procedur funkcjonujących podczas procesów produkcyjnych.
W swojej ofercie posiadamy oprogramowanie, które umożliwi Państwu wgląd w dane zebrane przez pracowników Państwa firmy. Zebrane dane dają nieograniczone możliwości w tworzeniu wszelkiego rodzaju analiz, raportów i symulacji. Dane te mają istotną wartość dla menadżerów i kierowników odpowiedzialnych za optymalizację procesów produkcyjnych.

MoProcess to system bazodanowy, którego zadaniem jest zbieranie informacji w formie kodów kreskowych za pomocą przenośnych lub stacjonarnych czytników kodów. Każdy pracownik zaangażowany w monitorowanie procesów produkcyjnych posiada własne konto w systemie. Pracownicy, podczas prowadzenia czynności produkcyjnych ,skanują kody odpowiadające czynnościom, które są przez nich wykonywane. Zeskanowane dane wędrują poprzez sieć internetową do serwera obsługującego zarządzanie całym procesem.